Siteler
0506 891 69 21
vuralkepenk@hotmail.com

Otomatik kepenk tamiri

Vural Kepenk

Otomatik kepenkler oldukça kullanışlı olan ve sık sık arıza vermeyen kepenk sistemleri arasında yer alır. Birçok iş yeri sahibinin vazgeçilmez ürünleri arasında otomatik kepenk sistemi gelir. Bu gibi sistemlerin hem güvenliğe faydası hem de görüntüye faydası saymakla bitmez. Otomatik kepenk sistemlerinin içerisinde bir adet motor bulunmaktadır. Bu motorlar sayesinde kepenk hareket etmektedir. Açılma ve kapanma hareketini içerisinde bulunan motor yardımı ile yapmaktadır. Motor arızası durumunda otomatik kepenk tamiri firmamız en iyi profesyonel çözümleri sunmaktadır.

Otomatik kepenk tamiri fiyatları

Otomatik kepenk sistemleri bazı durumlarda arıza açar. Bunun nedeni ise çok aktif kullanılan otomatik kepenklerin bakımlarının aksatılmasıdır. Otomatik kepenk sistemi artık eskisi gibi kolay açılmaz ve kapanmaz hale gelir. Kullanıcılar iş yerlerinin güvenliğini sağlamak için genellikle aynı gün yapılmasını talep eder. Otomatik kepenk tamiri fiyatları genellikle kepenk sistemi incelendikten sonra verilmektedir. Ankara otomatik kepenk tamiri firmamız aynı gün içerisinde gelip tüm kontrolleri sağlamaktadır. Müşteri onayı dahilinde arıza yapan kepenk sistemi saatler içerisinde onarılıp çalışır vaziyette teslim edilmelidir.

Vural kepenk olarak otomatik kepenk sistemlerinin tamirlerini genellikle uygun fiyatlara yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas davranan firmamız, tüm müşterilerimize memnuniyet ve tamir işlerinde garanti sunmakta olan 25 yıllık bir kepenk firmasıdır. Firmamızın yaptığı montaj ve tamir işlerinde kullanılan malzemeler en kaliteli markalara sahiptir ve uzun ömürlüdür.

Call Now ButtonHemen Ara