Siteler
0506 891 69 21
vuralkepenk@hotmail.com

Kepenk sistemleri ile güvenliğinizi artırın

Vural Kepenk

İşyerlerimiz, garajlarımız vs. en az evimiz kadar önemli olan dolayısıyla koruma ihtiyacı duyduğumuz alanlardır. Bunun için pek çok alternatif geliştirilmiştir ve ya kendi yönetimlerimizle bu korumayı sağlamaya çalışmışızdır. Uzun zamandır bu iş için kepenk sistemleri kullanılmakta ve ekstra koruma sağlanmaktadır.

Daha çok iş yerlerinde bulunan fakat garaj kapıları gibi daha pek çok alanda kullanılan, pencerelerin ve kapıların sac levhalarla, demir vs. malzemeler ile kapatarak korunması için yapılan bir sistemdir. Kepenklerin iş yerlerinde bulunmadığımız zamanlarda bu mekanları korumak amacı vardır. Kepenklerin üst kısmında motor şafı bulunur ve kepenkteki lameller bu motor şafına sarılır ve ya serbest bırakılır yani bu sistemin dönmesi sonucu da kepenk kapatılır ve ya açılır. Kepenkler dikey olacak şekilde açılıp kapatılır.Buda kolaylık amaçlı yapılmış ve düşünülmüştür.

Eski sistemde kepenkler vardır bunlar zor açılan yani ekstra güç gerektiren sistemlerdir. Fakat artık her şey gibi kepenk sistemleri de otomatik hale getirilmiştir. Fazla güç kullanmadan otomatik olarak açılıp kapanan sistemde artık mağazalarınız, iş yerleriniz, garajlarınız ve ya depolarınız daha kolay kapanacak ve açılacaktır.

Teknolojinin getirdiği yeniliklere böylece kepenk sisteminde de geçilmiş oldu. Kepenklerde kullanılan sac, demir, çelik gibi malzemelerinde iyi seçilmesi gerekir. Bu nedenle kepenk sistemi kuracağınız zaman çalışacağınız firmanın güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Korumanın en üst seviyede yapılması için en kaliteli firmalarla çalışmalısınız.

Call Now ButtonHemen Ara